Hacivat ile Karagöz Kiralama
 

Hacivat ile Karagöz Kiralama

Sektörün liderinden en uygun fiyatlarla Hacivat ve Karagöz kiralama..

Eskilerden, Osmanlıdan günümüze kadar gelen en önemli kültür miraslarımızdan biri olan ve asırlardır süren Karagöz Hacıvat gösteri oyunları dilden dile, gönülden gönüle yayılarak günümüze kadar gelmektedir.

İftardan sonra Ramazan şenliklerinde sıklıkla tercih edilen Karagöz ve Hacıvat’ın birbirleriyle mizahlı atışmalarını izlerken keyifli ve eğlenceli saatler geçiririz. Her yaş grubuna hitap eden, izlerken kahkahalara boğduğu bu eğlenceli oyunu sizde programlarınıza dahil edebilirsiniz.

Doğum günlerinde, sünnet düğünlerinde, mevlid programlarında tercih edebileceğiniz gibi açılış organizasyonlarınıza da renk katmak için Karagöz ve Hacıvat oyununu kiralayabilirsiniz.

Eskiden köy meydanlarında sahne kurulup izletilen bu oyunlara artık ulaşmak çok kolay. Festivaller ve şenliklerin vazgeçilmez oyununu sizde kendi programınıza kolaylıkla dahil edebillirsiniz.

Özellikle eğitim öğretim oryantasyon sürecinde en etkili yönlerden biri olan eğlenceli ve keyifli oyun gösterileri öğrencileri okula alıştırmak, eğitim öğretimi sevdirmek için tercih edebileceğiniz yönlerden biridir. 
Organizasyon ekibimizle birlikte sizlere keyifli ve unutamayacağınız anlar yaşatmak için bizleri arayıp gün ve saat için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hacivat ve karagöz kiralamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz