Mevlitli sünnet düğünü organizasyonlarında yapılan etkinliklerden ilk olarak ilahi sanatçıları ayarlamaktır. Hem mevlidi şerifi okumak hem de davetlilere ilahi ve ezgilerle dolu bir sünnet düğünü yapmak istiyorsanız ilk iş olarak ilahi sanatçıların bulunduğu organizasyonumuzla iletişime geçmek olacaktır.

Mevlitli sünnet düğünü organizasyon ekibimiz içinde tasavvuf grubunun da yer aldığı, mevlithanlar, programın akışını değiştirmek için sohbet ve muhabbet programlarıyla da çeşitlendirmek isterseniz organizasyon ekibimizle söylemeniz yeterlidir.

Böylesine canlı bir şekilde ilerleyen ve belli bir düzeni sağlayacak olan programa  bir de düğün sunucusu dahil etmelisiniz. Böylelikle herşey önceden planlandığı ve istenildiği şekile göre ilerler.

Mevlitli sünnet düğünü organizasyonunuzun içine geleneksel tarihi motiflerde olsun istiyorsanız, sünnet çocuğunun mehter grubu ekibimizle birlikte tahta çıkma merasimi de organizasyon ekibimiz tarafından gerçekleştirebilirsiniz. Sünnet tahtınızı bizden kiralayabildiğiniz gibi taht başında başında iki yeniçeri ağasını da yine organizasyon paketimiz içine dahil edebilirsiniz.

Mevlitli sünnet düğünü organizasyonunda program sizin arzu ettiğiniz şekilde ve islami unsurlara göre gidişatını siz belirleyebilirsiniz. Canlı enstrümanlarla mevlitli sünnet düğünü organizasyonunuzu en iyi ses ve ışık sistemleriyle de hizmetinize hazır olacağız. Yapmanız gereken tek şey, nasıl bir düğün istiyorsanız önce kararınızı vermeniz daha sonra da ekip arkadaşlarımızla iletişime geçmeniz.