Her ebeveynin en çok hayal ettiği ve erkek çocuğu için düşlediği günlerden biri de sünnet düğünüdür. Eş, dost, akrabasını davet edip hem sünnet şöleni yapıp hem de oğlunun bu en anlamlı ve özel gününde yemekli ziyafetler ve çeşitli eğlencelerle bu özel günü birlikte en güzel şekilde geçirmektir.
Son zamanlarda sünnet düğünlerindeki organizasyonlarda sünnet çocuğu da  organizasyona dahil  edilerek  çeşitli etkinlikler yapılır. Bunlardan en popüler olanı  hatta olmazsa olmazı hâle gelen sünnet tahtıdır. Önceleri sünnet çocuğu, sünnet düğünü esnasında sünnet edilir, gelen davetlileri ve bütün düğünü yatakta yatarak geçirirken, şimdiki organizasyonlarda; gelen davetliler ve sünnet çocuğu için bir çok  çeşitli etkinlik alternatifi sunulmaktadır.
Bunlardan en göze çarpan sünnet çocuğunun adeta bir padişahın tahta çıkma töreni gibi düzenlenen, sünnet tahtına çıkma merasimidir. Mehter marşı eşliğinde tahta yavaş adımlarla yürüyerek gelip oturması merasimiyle davetlilere unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.
Sizde çocuğunuzun sünnet düğününde bu anlamlı merasimi yapmasını istiyorsanız, organizasyon şirketimizle iletişime  geçebilirsiniz. Sadece bir geceliğine sünnet tahtı kiralama ile, bu güzel gecenizi farklı ve anlamlı bir etkinlik ile taçlandırabilirsiniz. Sizi bir geceliğine zora sokmayacak ve maddi sıkıntı vermeyecek fiyat seçenekleriyle sünnet tahtı kiralayabilirsiniz.